دی, 1398 بدون نظر خبر ورزشی

برای هواداران منچستریونایتد ، امید است که آنها را بکشد. امید که اوله گونار سولسکایر بتواند پاسخ ها را پیدا کند ، مبنی بر اینکه سوسو زدن های وعده از سمت تصدی وی می تواند به یک حرکت معنادار تبدیل شود ، که عاشقانه ذاتی در انتصاب وی می تواند به نوعی مشکلات و رکودها را در بالای باشگاه برطرف کند.

این یک بازی بود که در آن برتری لیورپول برای بیشتر نیمه اول و اوایل نیمه دوم آنقدر تلفظ می شد که اگر آنها با پنج یا شش هدایت می شدند ، جای تعجب نخواهد داشت. شدت فوتبال آنها همراه با طبیعت جراحی برش های آنها برای نفس کشیدن کافی بود. مطمئناً به نظر می رسید که یونایتد را گرفته است و مثل آخرین بررسی واقعیت برای Solskjær و بازیکنانش احساس می شود.

این امید همچنان ادامه داشت که یونایتد به نوعی از طوفان بیرون آمد تا بتواند کمی فوتبال مقابل فوتبال بازی کند. آنتونی ماریتال حتی یک موقعیت عالی برای یک تساوی غیرممکن از دست داد. یونایتد تا آخر جنگید.

با این وجود ، در پایان ، بعد از اینکه یونایتد مردان را به گوشه ای از همه و همه چیز وارد منطقه لیورپول کرد ، محمد صلاح به سمت پاکسازی آلیسون حرکت کرد ، دانیل جیمز را خاموش کرد و سرانجام فضای تنفسی که به لیورپول داده بود را هدر داد. آلیسون طول زمین را برای جشن گرفتن با یک ضربه سر زانو در مقابل صلاح دوید.

کوپ در مورد پیروزی در لیگ برتر ، پیرامون اینکه چگونه مردم اکنون به آنها اعتقاد دارند و دیدن این که چه کسی ممکن است دشوار باشد ، صحبت کرد. خط شکست ناپذیر لیورپول ادامه می یابد – آنها در 39 بازی لیگ شکست ناپذیرند ، چهارمین مسابقه برتر تاریخ پرواز انگلیسی هستند و 16 امتیاز از منچسترسیتی رده دوم با یک بازی در دست دارند. این هفتمین برگ تمیز متوالی آنها در این رقابت ها بود. عنوان اول در 30 سال تمام به جز آنهاست.

برای یونایتد نمونه دیگری از بهترین تلاشهای آنها ناکافی بود. با گلزنی چلسی روز شنبه در نیوکاسل ، آنها فرصتی برای بستن این فاصله به جمع چهار تیم برتر دیده بودند. آنها شکست خوردند بله ، آنها از چکش زدن و جلوگیری از غرور اجتناب ورزیدند ، اما نمی توانند از این تصویر بزرگتر غافل شوند ، این نشان دهنده دلهره ای است که بین خود و شدیدترین رقبای آنها بوجود آمده است.

سولسکایر به خود اطمینان داده بود که یونایتد تنها تیمی است که در این فصل از لیگ لیورپول چیزی گرفته است و او با سیستم 3-4-1-2 که قبلاً در تساوی 1-1 در اولدترافورد گذشته انجام داده بود ، شروع به کار کرد. اکتبر. یونایتد سریعتر تسویه حساب کرد اما این تیم یورگن کلوپ به راحتی از کنار دروازه خود کنده نمی شود. آنها تمایل به یافتن پاسخ ها ، وسیله ای برای كنترل داشتند و آنها این كار را در 14 دقیقه پس از گوشه ای انجام دادند كه برنامه های Solskjær را به شدت خراب كرد.

همیشه امتیاز گرفتن از یک قطعه مجموعه و حتی بیشتر از آن وقتی که باعث خرابی مارک شود ، ضروری است. چرا براندون ویلیامز ، که در 5ft 6in ایستاده است ، وظیفه پیگیری Virgil van Dijk ، یکی از مهمترین نیروهای هوایی بازی را به عهده گرفت؟ با محاصره هری مگوایر توسط جو گومز ، ون دیک به سمت سر منزل تحویل ترنت الکساندر آرنولد بلند شد.

برای سایت پیش بینی فوتبال و ورود به سایت شرط بندی فوتبال بازی های جذاب و پر هیجان با ما همراه باشید.

انگار سوئیچ شلیک شده بود. لیورپول افزایش یافت ، انرژی شكست خورد. آنها یونایتد را فشردند ، آنها را خفه کردند و برای بیشتر قسمت های نیمه اول به اردوی داخل نیمه خود آمدند. این تنها کاری بود که یونایتد می توانست انجام دهد تا از هر صلح روی توپ لذت ببرد. لیورپول خیلی سریع ، بیش از حد سرسخت بود و اما برای پیروزی VAR ، آنها در دقیقه 24 با نتیجه 2-0 به پیروزی می رسند.

تبلیغات

ون دیک با دیوید دی گا رفت و در آنجا ارتباط برقرار کرد ، به حدی که یونایتد به طور موقت متوقف شد و انتظار سوت را داشت. نیامد. Sadio Mané توپ را از ویکتور Lindelöf به دست آورد و Roberto Firmino به کرنر دفع شد. خشم یونایتد و پس از بررسی ، تصدیق كرد كه وان دیكك دی جیا را جعل كرده است. این یک تماس تنگ بود.

لحظاتی پیش ، لوک شاو پس از شکستن صلیب فیرمینو ، فرد و لیورپول ، رایحه خون در بینی آنها را ریخت ، مانع چالش پس انداز شد و بیشتر به جلو ریخت. فیرمینو نتوانست از روی صلیب صلاح به پایان برسد و لیورپول هدف دیگری هم رد کرد ، این بار برای آفساید ، پس از اینکه جینی ویجنالدوم تصور می شد قبل از اینکه از خانه الکس اوکسلید-چمبرلین به خانه برگردد ، کسری از آخرین مرد بود.

De Gea با پاهای خود مجبور می شود مانع مانه شود و تنها لحظه ی نیمه اول یونایتد هنگامی که آرون وان بیساکا با سرقت از فضا به سرقت رفت ، توپ را به گل تبدیل کرد. آندریاس پریرا نتوانسته است تمایل داشته باشد تا در پست دوردست قاطعانه عمل کند.

بی پروایی لیورپول یکی از ویژگی های شگفت انگیز آنها بوده است و آنها در نیمه دوم راه اندازی مجدد پای خود را به گلو یونایتد بازگشتند. صلاح پس از عبور از اندی رابرتسون و یک اشتباه دادگاه شاو ، به نوعی خطوط خود را از فاصله نزدیک دور کرد ، در حالی که جردن هندرسون با ضربات سخت به بیرون از تیر برخورد کرد.

چطور فقط 1-0 بود؟ این مثل یک فریب ذهن بود و با این وجود ، در حالی که حاشیه باریک باقی مانده بود ، یونایتد امید را حفظ کرد. آنها به خود گفتند که این تنها یک فرصت است. و پس از اینکه شات به وسط شلیک کرد ، آنها یک گلدسته لبه دار را ایجاد کردند ، مبادله رزمی با پریرا عبور کرد تا ضربه را درون جعبه تنظیم کند. بلند شد.

مانه در انتهای دیگر بسیار گسترده بود و وقتی یونایتد یک حسرت برگشتی را پیدا کرد ، مارتالی و فرد از روی دروازه شلیک کردند. لیورپول هرچند خود را از دست نخواهد داد.

منبع : theguardian

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *