دی, 1398 بدون نظر خبر ورزشی

لیونل مسی گفت: “آنچه در روم اتفاق افتاد تقصیر ما بود و هیچ کس دیگری نبود. اجازه ندهید این اتفاق دوباره رخ دهد.”

اما این اتفاق دوباره افتاد

دقایقی نگذشته بود که بارسلونا برای ارسال مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان سال گذشته در آنفیلد به مصاف هم تیمی هایش رفت اما شاید این یادآوری آن را بدتر کند ، تهدید واقعی تر است. دو ساعت بعد ، بدون کلمه پیاده شد ، سر تعظیم کرد. پشت سر او ، جدول امتیاز 4-0 گفت؛ برای دومین سال پیاپی ، آنها سربی را که غیرقابل دسترسی بود به نظر می رساندند و به آشوب می افتند. تمام شد.

جز این که هرگز تمام نمی شد. مسی در اوایل ماه دسامبر اعتراف کرد ، “صادقانه بگویم ، همیشه در آنجا خواهد بود. شاید پنجشنبه شب آنجا بود. شاید نه در حالی که اتفاق می افتاد ، اما مطمئناً بعد از آن اتفاق می افتد بدتر از آن ، ممکن است مثل کابوسی در حال تکرار رشد کند. این می تواند در هر نقطه ، لیورپول یا رم باشد. این جده بود ، از همه جاها. بدون فرار ، حتی در وسط کویر.

مسی گفت یک ماه پیش گفت: “ما همیشه نمی توانیم در مورد آنچه که سال گذشته و سال قبل را پشت سر گذاشتیم ، فکر کنیم ، اما چگونه آنها نمی توانند – چطور نبودند؟” – وقتی ناگهان ، به نوعی ، هیچ کس واقعاً نمی داند ، چگونه ارواح آشنا در مرحله نیمه نهایی پنج شنبه سوپر اسپانیا اسپانیا در عربستان سعودی ظاهر شد؟

برای سایت پیش بینی فوتبال و ورود به سایت شرط بندی فوتبال بازی های جذاب و پر هیجان با ما همراه باشید.

بارسلونا با گل های مسی و آنتوان گریزمان با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید. مسی دوباره گلزنی کرد و جرارد پیکه هم گل زد ، اما VAR باعث شد هر دو از بین بروند: یکی برای هندبال ، دیگری برای آفساید خیلی خوب است که ممکن است ایده ای برای آرتورو ویدال باشد که مدل موهای متمایز خود را تغییر دهد. Vidal در این منطقه نیز دچار ضرب و شتم شد ، و ساحل تحت تأثیر قرار گرفتن گل میخ های خود در لبه شیلی ، اما هیچ پنالتی وجود نداشت. یان اوبلاک توپوس ، شاخکهای همه جا بود. بارسلونا رهبری کرد. آن دو بود. می توانست سه ، چهار ، پنج باشد. مسی پس از آن گفت: “آنها عملاً مرده بودند و او درست بود.

سپس ، ناگهان ، اتلتیکو دوباره زنده شد.

انگل کوره گفت: “خیلی عجیب بود.” گریزمن گفت که اتلتیکو “پا” دارد و تیم وی فاقد آن است ، اما شاید آنچه از دست می دادند بیشتر در ذهن بود. دیگو سیمئونه ، سرمربی اتلتیکو مادرید گفت: “دومین گل محروم آنها مهم بود.” از نظر عاطفی ، VAR می تواند شما را از لبه نوک بزند. و هنگامی که بارسلونا در لبه است ، چیزی درمورد تعادل آنها وجود دارد که غیرقابل اعتماد به نظر می رسد ، مثل اینکه خیلی ساده است.

كوك فقط 18 ثانيه طول كشيد تا بعد از گذشت نيمه وقتي دروازه بان را باز كند و با دعوت از اين مسابقه ، مدت زمان طولاني طول نكشد تا همكاران تيمش زماني كامل براي بازي استفاده كنند. بارسلونا با وسعت زیاد ، بزرگراه در وسط ، مورد رحمت آنها بود. خیلی راحت بود Sergio Busquets توپ را از دست داد ، Griezmann نیز ، و این انجام شد. در دقیقه 82 2-2 بود. در سال 87 ، 3-2 به اتلتیکو رسید. در هشت دقیقه ، بارسلونا از درخشش تا خونریزی به رکود افتاده بود. شاید بیشتر هم بود: لحظه ای بعد ، مارکوس لورنته فرار کرد و تقریباً چهارمین گل اتلتیکو را به ثمر رساند. شاید سریعتر هم باشد: در بین دو گل پیکه با یک هندبال درون منطقه خود فاصله داشت.

حتی ممکن است برای بارسلونا بهتر باشد ، شاید زمان واکنش ضد واکنشی باشد ، اما چیز بسیار کمی از آن وجود داشت. ساعت در دقیقه 92 و 49 ثانیه نشان داد وقتی مسی یک پاس عالی روی سر Piqué زد ، اما او نتوانست آن را راهنمایی کند. لحظه ای بعد ، پیکه با یک ضربه سر بلند و ناامیدانه به منطقه حمله کرد. ویدال افتاد و تیمش با او سقوط کرد. سوت رفت و مسی راه رفت ، آن لباس را پوشید. کسی که خیال راحت او را تصور می کند: جدی ؟! و چه چیز دیگری می خواهید من انجام دهم؟ ده ها هوادار مسافر آتلتیکو جشن گرفتند. یک حامی سعودی ایستاد و یک تکه کارت را در دست داشت. روی آن نوشته بود: “والورده بیرون.”

هر بار که سرمربی بارسلونا در ورزشگاه روی پرده ها ظاهر می شد ، فریاد می زد. بلند و بلند و بدون کاهو. روز دوشنبه جلسه هیئت مدیره بارسلونا برگزار می شود. Josep Maria Bartomeu ، رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور در امور ورزشی ، نیازی به مدیر خود را در دستور کار ندارد. حداقل الان نه. در پایان فصل ، والورده به هر حال از بین خواهد رفت – و آن دانش بدون عواقب آن نیست ، در عین حال بر زندگی تأثیر می گذارد – هرچند که وسوسه زود هنگام تبر کردن او مطمئناً وجود خواهد داشت.

در داخل باشگاه تعداد زیادی از افراد وجود دارد که سعی دارند صدای آنها را بشنوند ، بسیار می گویند “او را ببند ، پرستی”. در خارج ، بسیاری حتی واضح تر هستند. جده ممکن است همانند کاتالونیا نباشد ، اما چنین چیزی آنرا صدایی تنها نمی کند. والورده هم اکنون نمی تواند آن را خیلی دوست داشته باشد. 10 روز برای مانور وجود دارد ، زمان عمل وجود دارد ، پیدا کردن کسی که مقصر باشد ، اما شاید برای یافتن کسی که شخص دیگری را سرزنش نکند پیدا کند. و اگر برای برخی از او سپر مفیدی باشد چه می شود؟ در این مرحله کاندیداهای مربیگری قابل قبول زیاد نیستند. هیچ تضمینی برای بهتر شدن آن وجود ندارد. حتی ممکن است بدتر شود لحظه ای گذشت به گفته وی ، ترجیح رونالد كمان است كه بعد از یورو خواهد آمد ، اما قبل از این نیست.

با این وجود نیاز آنجا وجود دارد که با آنها غذا می خورید. تمایل به انجام کاری ، هر کاری. عمل کردن برای متوقف کردن این ، اگر آن را متوقف کند. کسانی در بارسلونا وجود دارند که پشیمان نیستند که تابستان گذشته عمل نکردند ، و تعداد زیادی که در آن زمان به همان اندازه پیشنهاد می دهند ، صدای آنها ناشناخته یا بی توجه است. بارسلونا این فصل را قانع نکرده است (“فصل قبل” یا فصل گذشته خود را در اینجا وارد کنید). اجتناب از احساس کاهش آهسته اما پایدار ، همه چیز آشکار ، فروپاشی فرهنگی کار سختی بوده است. این احساس باعث می شود که این فقط تیم یا باشگاه نباشد. در زیر آن نهضت ضمنی ، بندرت اذعان می شود که این فراتر از والورده است.

در ضمن ، همه به مسی نگاه می کنند: سپر برای پنهان کردن پشت ، آگاهانه یا نه. و نه فقط در زمین. بارسلونا می تواند احساس ناتوانی کند ، بیماریهای آنها سیستمیک است و او بخشی از این موارد است. اما بیشتر روزها مسی در آنجاست. آنها صدرنشین لیگ هستند ، که وقت اضافی آنها را خریداری می کند. حتی اگر کمتر کسی از آنها انتظار داشته باشد که در آنجا بازی کنند مانند این ، این موقعیت بدان معنی است که میل به انجام کاری شدید کاهش می یابد و مهار می شود. آنها منتظر لحظه مناسب هستند. مانند امروز ، هنگامی که با این شکست ، با شیوه ای که در آن قرار دارد ، به سطح زمین باز می گردد. عنوان دیگری از بین رفته است – البته این یک غنائم است ، Supercopa اسپانیایی ، که کمترین اهمیت را دارد – خجالت دیگری ، یک شب دیگر مانند آن. لیورپول و رم. پاریس و تورین هم همینطور. حالا جده روی شمع انداخت. چیزی اشتباه است.

پس از آن ، مسی و سوارز هر دو از والورده دفاع كردند و اظهار داشتند كه این تقصیر او نیست. سوارز در مورد خطاهای فردی نیز صحبت کرد ، همانطور که گریزمن – خودش – در حالی که مسی گفت مدیر این مدیر پشتیبانی بازیکنان را دارد. که ، شاید ، آنها می گفتند و کدام ، شاید ، بی معنی بود. کرایه بسیار استاندارد حتی از مسی گفت: “ما باید از همیشه متحد تر باشیم.” چرا آنها چنین می گویند و اینکه آیا این یک چیز خوب است ، خواه آنها از وجود راحت خود محافظت می کنند ، ممکن است یک بحث مفید نیز باشد. اما آنها این کار را کردند.

و برگردیم به بالا؛ آن روز در آنفیلد ، مسی آن را به هم تیمی های خود گفت ، نه به عموم: تقصیر هیچ کس بلکه مال ما نیست.

در حالی که مشکلات عمیق تر است ، آیا این موارد در والورده وجود دارد؟ شاید بیشتر از این ، اگر این اتفاقات رخ دهد ، نتیجه گیری منطقی خواهد بود. شاید اگر آنها ناتوانی در اعمال کنترل را منعکس کنند. اما این مسئله ناخوشایند است: برخی از مشکلات عودکننده – بازی ، اساسا – پنجشنبه شب در آنجا نبودند. این دقیقاً مثل زمانهایی نبود که در آنجا غلبه می کردند ، قادر به پاسخگویی نبودند ، کاملاً تسلط داشتند ، فاقد شخصیت و بازی بودند. واقعاً مثل بقیه این فصل نیست ، که باعث می شود واکنشی نسبت به آن خطرناک باشد ، و آن را تجزیه و تحلیل کند. از آنجا که این واقعاً معنی چندانی نداشت ، این منطق مخالف بود.

قبل از شکستن ، این با بدی روبرو شد. فشار زیاد – بله ، این ویدال است که بارسلونا را به بارسلونا تحمیل می کند – زود توپ را بدست می آورد ، اجازه نمی دهد که حریفان خود راهی برای بیرون رفتن داشته باشند ، بارسا مسلط شد. مسی ، که اخیراً دچار اختلاف نظر شده است ، سریعاً بیش از حد تحت فشار قرار گرفت. تهاجمی و مترقی ، آنها به داخل زمین اتلتیکو هجوم آوردند ، توپ با هدف سریع به گردش درآمد. یک دوجین عکس و نیم فرصت خوب. در مقابل اتلتیکو ، به یاد داشته باشید. این ممکن است احیای دوباره بوده باشد ، برخی امیدوارند که به آن چسبیده و بعد از آن از بین بروند. به احتمال زیاد دلیل دیگری برای اعلام خبر مرگ آنها.

این بهترین بازی بارسلونا در این فصل بوده است ، مطمئناً به دور از خانه. آنها بیشتر از گذشته “بارسلونا” بودند. در پایان دیگر ، آنها همچنین “بارسلونا” بیشتر از همیشه بودند. جالب است که مسی بعد از بازی اعتراف کرد: “ما از این واقعیت آگاه هستیم که ما به روشی که دوست داریم بازی نمی کنیم” ، اما او درباره ماه های قبلی صحبت می کرد ، نه این مسابقه. او همچنین گفت که آنها احساس کردند که “مدتی است که انجام نداده ایم: ما امشب قدمی برداشته ایم.”

مسی آن را “راهی برای دنبال کردن” خواند و این عملکردی بود که باید بخاطر بسپاریم ، حداقل تا هشت دقیقه گذشته ، وقتی به اجرا رسید که آنها نمی خواهند به خاطر بیاورند اما می خواهند ، یکی از اینها خلاص شدن از شر سخت است. از. دقیقاً مثل لیورپول و رم.

منبع : espn

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *