دی, 1398 بدون نظر خبر ورزشی

برنتفورد تاکنون یکی از بزرگترین شگفتی های فصل قهرمانی 2019-2020 بوده است. آقایان فرانک توماس لیگ را با طوفان طی کرده و پس از 26 بازی ، زنبورها را با 43 امتیاز در رده سوم جدول رده بندی قرار دارد. اگر امروز امروز به پایان رسید ، برنتفورد بهترین بازیکن تیم برتر تبلیغات آفلاین خواهد بود.

با این وجود 20 بازی در این فصل باقی مانده است. یعنی هر اتفاقی می افتد اما برنتفورد یک تهدید تبلیغاتی واقع بینانه است. این باشگاه مستقر در لندن به دنبال مبارزات ناامید کننده 2018-19 در جایی که آنها در مکان یازدهم به پایان رسیدند و 10 امتیاز را به دست آوردند در یک مرحله پلی آف ، چیزهایی را متحول کردند. اما آیا برنتفورد می تواند این روند محکم را حفظ کند و یک لیگ برتر برتر را تحت فشار قرار دهد؟

اعداد دروغ نمی گویند و از پرونده برنتفورد پشتیبانی نمی کنند
اول ، بیایید شماره ها را بررسی کنیم تا ببینیم آیا فصل برنتفورد تاکنون یک شانس خالص بوده است یا ترکیبی از عواملی که آنها را به عنوان یک تهدید تبلیغاتی برتر معرفی می کند. کارت دعوت آنها در این فصل دفاع بوده است ، زیرا زنبورهای زن در حال حاضر بهترین پشتوانه لیگ را دارند و تنها 20 گل دریافت شده دارند. ورودی های تابستانی پونتوس جانسون و ایتان پینوک دفاعی را تقویت کردند که رهبر خود یعنی کریس مپهام را در سال گذشته از دست داد.

با این حال ، برنتفورد همچنین دارای یک واحد حمله کشنده است. آنها در حال حاضر به عنوان چهارمین حمله لیگ با 41 گل در رده های بعدی قرار دارند – آنها فقط وست بروم ، QPR و لیدز را در آن بخش دنبال می کنند. اولی واتکینز یکی از افشاگری های لیگ در این فصل بوده است. او وظیفه داشت جای خالی مانده از نیل ماپای را پر کند که در 95 بازی با زنبورها در دو فصل گذشته 45 گل به ثمر رساند.

واتکینز بهتر از انتظار پاسخ داده است. وی در حال حاضر با 17 گل به عنوان دومین گلزن برتر لیگ استقلال ، با یک گل به ثمر رساند گلزن برتر و الکساندر میروویچ بین المللی صربستان. چندین تیم لیگ برتر می توانند با بازیکنی مانند واتکینز ، عمق حمله خود را تقویت کنند ، اما برنتفورد قصد ندارد بخشی از خط حمله برتر خود را در اواسط فصل انجام دهد.

برای سایت پیش بینی فوتبال و ورود به سایت شرط بندی فوتبال بازی های جذاب و پر هیجان با ما همراه باشید.

زنبورها تنها یکی از دو تیم هستند که در هر دو گلی که به ثمر رساند و امتیاز کسب کرد ، در رده 4 جدول رده بندی قرار دارند. این تصادفی نیست که تیم دیگر ، لیدز ، در حال حاضر با یک حمله قوی تر (43 گل به ثمر رسیده) در صدر جدول رده بندی قرار دارد اما دفاع کمی ضعیف تر (21 امتیاز به دست آورد). اینها فقط اعداد هستند ، اما آنها کار بزرگی را انجام دادند که برنتفورد در هر دو انتهای زمین در دوره فعلی انجام داد.

کاری که تاکنون انجام داده اند باید زودتر از موعد آنها را به لیگ برتر هدایت کند
با 20 بازی باقی مانده در برنامه ، هر اتفاقی می تواند رخ دهد. اما دانستن اینکه آنها در حال حاضر 9 امتیاز در پشت نقاط تبلیغاتی اتومبیل خود قرار دارند ، بهترین شرط برنتفورد این است که یک اسکله پلی آف را بدست آورید و آن را از آنجا بگیرید. حتی اگر آنها قبلاً نه مسابقه را از دست داده اند ، فقط لیدز و WBA پیروزی های بیشتری نسبت به پارکت گریفین پارک در این دوره دارند.

بدون شک ، آنها آنچه را که برای ادامه جنگ برای یک اسکله تبلیغاتی لازم دارد ، دارند. و چه کسی می داند؟ آنها ممکن است تمام دنیا را شوکه کنند و یک لیگ برتر لیگ برتر را قبل از فصل 2020-21 تضمین کنند.

با وجود بازیکنانی مانند جانسون ، واتکینز ، سعد بناهما و کریستین نورگارد که راهی را پیش رو دارند ، برای زنبورها همه چیز امکان پذیر است.

منبع : soccernews

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *